Tepelné izolace

Tepelné izolace

izolace podkroví

Úspora

Jedním z předpokladů pro spokojený život je i vytvoření správné tepelné pohody prostředí v létě i zimě.

Toho můžeme dosáhnout instalací výkonného a energeticky náročného topného / klimatizačního systému nebo minimalizací úniku tepla z objektu provedením kvalitní tepelné izolace. Zateplováním provádíme dodatečnou tepelnou ochranu stavebních konstrukcí s cílem ušetřit náklady na teplo. Pořízení tepelné izolace stojí peníze, ale je to jednorázové vydání, které se v budoucnosti mnohonásobně vrátí. Optimální tepelnou ochranou dosáhnete úsporu nákladů na vytápění po celou dobu životnosti vašeho domu. A to je v dnešní době důležité vzhledem k trendu růstu cen za energii.

Komfort

Všichni chceme mít místo, kde nám je příjemně, ani zima ani horko, a kde jsme chráněni před nežádoucím hlukem. S dokonalou izolací si můžete být jistí, že ať už se kdekoliv uvnitř vašeho domu nebo venku děje cokoliv, ať je mráz, či parný den, ať kolem vašeho domu jezdí auta či létají letadla, vždy si budete moci vychutnávat tu správnou atmosféru a chvíle klidu a pohody.

Ochrana přírody

použití izolace i podkroví

Ušetření nákladů na teplo není jedinou výhodou zateplení objektu. Můžeme tím navíc eliminovat tepelné mosty a minimalizovat vlhkostní problémy v konstrukci. Právě špatný vlhkostní režim v konstrukci má za následek napadení konstrukce plísněmi, které snižují obyvatelnost prostor a mají přímý vliv na zdraví osob. Těmto problémům se lze vyhnout použitím dostatečné vrstvy tepelné izolace v konstrukci. Dalším přínosem tepelných izolací je prodloužení životnosti domu tím, že udržíme „zdravé" i samotné konstrukce. Zateplením objektu lze snížit emise CO2 rodinného domku až o více než jednu polovinu

PORADENSTVÍ ZDARMA
Tel.: 604 320 813

E-mail:
info@suche-stavby.cz

» Zavoláme Vám «

Momentálně realizujeme
Aktuality
Jsi zkušený, loajální... neváhej a přidej se!
Chtěli by jste vidět naše řemeslníky při práci. Nevíte jak probíhá montáž. Přijďte se podívat přímo na stavbu.