Sádrokartonové podhledy a příčky

Montáž SDK stropu

Sádrokartonové podhledy

Rychle provedené a funkční

Zavěšený sádrokartonový podhled se skládá ze spodní konstrukce ze vzájemně se křižujících CD profilů ve dvou úrovních (u podkroví v jedné) 60 x 27 x 0,6 mm opláštěné deskami GKB/RB nebo GKF/RF tl. 12.5, 15, nebo 18 mm.Desky mohou být z důvodů akustických nebo požárních ve dvou vrstvách, nejčastěji 2 x 12.5 mm. Vzdálenost hlavních a montážních profilů jakož i vzdálenost závěsů je závislá na druhu opláštění a výše zmíněných požadavcích.Požární odolnost podhledu je zdola od 15 do 60 minut resp do 45 minut shora. Pro bližší informace nás kontaktujte. Spoje SDK desek se vyplní sádrou pro pevnost a po té ještě finální pastou která se po vyschnutí vybrousí.

SDK příčka

Sádrokartonové příčky

Zvuková izolace lepší než zděná příčka

Základem příčky je spodní konstrukce z CW a UW profiů z každé strany opláštěná jednou, nabo dvěma vrstvami sádrokartonových desek tl. 12,5 nebo 15 mm podle funkčních požadavků (akustika, požární odolnost). Mezi SDK desky se vkládá podle potřeby izolace. Požární odolnost příčky je do 90 minut. Tl. příčky 75, 100 a 125 mm (pro desky 12.5 mm) Maximální výška podle vzdálenosti CW profilů do 8,00 m.Index vzduchové neprůzvučnosti je až 56 dB (DIN 4109). Hodnota na stavbě je závislá na okolních konstrukcích. V konkrétních případech se u nás informujte. Spáry mezi deskymi se vyplní sádrou pro pevnost, po té finální pastou, krerá se po vyschnutí vybrousí.

Proč sádrokarton

Sádrokarton vám nabízí libovolnou rekonstrukci interiérů, půdních vestaveb, ale také výstavby zcela nových projektů. Jelikož používáme nové stavební technologie, můžeme změnit dříve neprakticky řešené prostory v komfortní místnosti. Kromě klasické montáže sádrokartonů provádíme také montáž sádrokartonových nebo minerálních podhledů, podlah a dalších. Pokud máte zájem o efektivní a zároveň estetickou úpravu interiéru, neváhejte a využijte sádrokarton. Zajímá vás, kde všude můžete suché stavby využít? Řešení záleží v podstatě jen na vašem přání, ale přesto vás můžeme trochu inspirovat. Sádrokarton se hodí pro snadnou přestavbu libovolné místnosti, ale i celého bytu. Můžete změnit příčky, výšku stropu či položit kvalitní sádrovláknitou podlahu. Dále se sádrokarton hodí pro kompletní rekonstrukci nebo úpravu půdních prostor, které upravíme podle vašeho zadání. Výhodou je, že nabízíme také montáž střešních oken a elektroinstalací, takže můžeme změnit vaši půdu k nepoznání. Klasické sádrokartonové podhledy využijete především ve starších domech s vyššími stropy, které můžeme snížit a místnosti poté budou působit příjemnějším dojmem. Minerální podhledy, které instalujeme v kazetových systémech, jsou ideální do kancelářských a jiných prostor větší plochy. Sádra, která má stejné pH a tepelnou vodivost jako lidská pokožka, představuje ideální povrch stěn. Sádra má stoprocentně nerostný původ a neobsahuje látky, které by mohly negativně ovlivnit pocit pohody. Může dokonce přijít do přímého styku i s pokožkou – v lékařství se sádra nanáší přímo na pokožku při fixaci fraktury kostí. Žádný div, že se řemeslnící jsou rádi, že při dokončovacích pracech v interiérech mohou pracovat s čistými materiály s obsahem sádry bez jakýchkoli ochranných pomůcek. Pokožka je největší lidský smyslový orgán. Nechejme tento orgán promluvit: „Je to příjemné na dotyk" nebo „Cítím příjemné teplo". Tak zní pozitivní hodnocení prostorových a teplotních vjemů. Sádrové stavební materiály probouzejí vždy pocit tepla. Sádra se vyznačuje pouze velmi nízkou tepelnou vodivostí a materiály s obsahem sádry na stěnách akumulují v domě teplo. Výhody SDK konstrukcí : rychlý postup stavby suchý proces výstavby snadná opravitelnost dobré akustické vlastnosti zvýšení požární odolnosti ekonomická efektivita níská hmotnost

PORADENSTVÍ ZDARMA
Tel.: 604 320 813

E-mail:
info@suche-stavby.cz

» Zavoláme Vám «

Momentálně realizujeme
Aktuality
Jsi zkušený, loajální... neváhej a přidej se!
Chtěli by jste vidět naše řemeslníky při práci. Nevíte jak probíhá montáž. Přijďte se podívat přímo na stavbu.