Suchá výstavba

Podkládka podlahy Knauf Brio

Ryhlá, lehká, pevná

Sádrovláknitá podlaha je velmi lehká, neobyčejně tenká a má vysoce pevný, rovný povrch. Díky inteligentní stupňové drážce se snadno pokládá, je vysoce zatížitelná a přesto si zachovává pružnost.
Bez ohledu na to, zda se jedná o starý objekt nebo novostavbu, byt či kancelář – umožňuje vytvořit dokonalý podklad pro dokonalou podlahu. Sádrovláknité desky vyrobené nejmodernější technologií lze pokládat v jedné vrstvě. Jsou opatřeny vyfrézovanou stupňovou drážkou a nabízejí výrazné přednosti ve srovnání s běžnými, tzn. lepenými podlahovými deskami. Vyšší stabilita, vyšší rozměrová přesnost a vyšší jakost i tvrdost povrchu. Jednoduše řečeno nejlepší možná kvalita – to je podlaha Brio od společnosti Knauf.

Zatížitelnost
Knauf Brio je mechanicky je vysoce zatížitelná podlaha, která se vyznačuje vysokou tvrdostí povrchu. Je tvarově stálá – prohýbání a bobtnání vlivem vlhkosti je vyloučeno. Snáší i nešetrné zacházení v průběhu výstavby.

Rychlá pokládka
Knauf Brio nevyžaduje dlouhé doby schnutí. Ihned po vytvrzení lepidla je podlaha pochozí a může se začít s pokládkou běžné vrchní podlahové krytiny. Tím ušetříte čas i peníze.

Nízká výškadetail spoje
Prvky Knauf Brio, které mají tloušťku pouhých 18 mm, se vyznačují vynikajícími vlastnostmi z hlediska použití. Umožňují dosáhnout celkově nízké výšky, což je velká výhoda v případě modernizace starých objektů, kde je důležitý každý milimetr.

Nízká hmotnost
Knauf Brio je skutečná lehká váha – je ideální pro pokládku na staré dřevěné trámové stropy. Nízká hmotnost navíc usnadňuje zpracování.

Nehořlavost
Nejvyšší bezpečnost: Knauf Brio je nehořlavá a zcela splňuje požadavky na stupeň hořlavosti A1.

Tlumení hluku
Knauf Brio lze využít pro konstrukce s vysokými požadavky na tlumení kročejového hluku – např. při pokládce na vrstvy kročejové izolace nebo suchý podsyp.

Otestováno a schválenolepení spojů
Podlaha je certifikována Stavebně biologickým institutem Rosenheim. Knauf Brio přesvědčuje nejlepšími hodnotami z hlediska zdraví a ekologie.

Jako v pokojíčku
Prvky Knauf Brio jsou vhodné i pro instalaci podlahového vytápění, protože se vyznačují dobrou tepelnou vodivostí.

PORADENSTVÍ ZDARMA
Tel.: 604 320 813

E-mail:
info@suche-stavby.cz

» Zavoláme Vám «

Momentálně realizujeme
Aktuality
Jsi zkušený, loajální... neváhej a přidej se!
Chtěli by jste vidět naše řemeslníky při práci. Nevíte jak probíhá montáž. Přijďte se podívat přímo na stavbu.