Suchá výstavba

Proč sádrokarton

 

Sádrokarton vám nabízí libovolnou rekonstrukci interiérů, půdních vestaveb, ale také výstavby zcela nových projektů. Jelikož používáme nové stavební technologie, můžeme změnit dříve neprakticky řešené prostory v komfortní místnosti. Kromě klasické montáže sádrokartonů provádíme také montáž sádrokartonových nebo minerálních podhledů, podlah a dalších. Pokud máte zájem o efektivní a zároveň estetickou úpravu interiéru, neváhejte a využijte sádrokarton. Zajímá vás, kde všude můžete suché stavby využít? Řešení záleží v podstatě jen na vašem přání, ale přesto vás můžeme trochu inspirovat. Sádrokarton se hodí pro snadnou přestavbu libovolné místnosti, ale i celého bytu. Můžete změnit příčky, výšku stropu či položit kvalitní sádrovláknitou podlahu. Dále se sádrokarton hodí pro kompletní rekonstrukci nebo úpravu půdních prostor, které upravíme podle vašeho zadání. Výhodou je, že nabízíme také montáž střešních oken a elektroinstalací, takže můžeme změnit vaši půdu k nepoznání.

 

Výhody SDK konstrukcí

rychlý postup stavby suchý proces výstavby snadná opravitelnost dobré akustické vlastnosti zvýšení požární odolnosti ekonomická efektivita níská hmotnost.

Sádra, která má stejné pH a tepelnou vodivost jako lidská pokožka, představuje ideální povrch stěn. Sádra má stoprocentně nerostný původ a neobsahuje látky, které by mohly negativně ovlivnit pocit pohody. Může dokonce přijít do přímého styku i s pokožkou – v lékařství se sádra nanáší přímo na pokožku při fixaci fraktury kostí.

PORADENSTVÍ ZDARMA
Tel.: 604 320 813

E-mail:
info@suche-stavby.cz

» Zavoláme Vám «

Momentálně realizujeme
Aktuality
Jsi zkušený, loajální... neváhej a přidej se!
Chtěli by jste vidět naše řemeslníky při práci. Nevíte jak probíhá montáž. Přijďte se podívat přímo na stavbu.