Servis a výměna

servis oken

Servis oken a výměna zasklení

Základním předpokladem pohodlného bydlení je dostatek přirozeného světla. Do podkroví se k nám dostává většinou prostřednictvím střešních oken. Jejich kvalita se rok od roku zdokonaluje, až by se mohlo zdát, že jejich životnost je zcela neomezená. Avšak i sebedokonalejší střešní okna potřebují v průběhu užívání alespoň základní údržbu a po čase i výměnu některých částí. Pro ještě větší spokojenost s našimi výrobky stojí za to zvážit také několik způsobů, kterými se užitné vlastnosti oken dají zvýšit.

Pokud máte zájem o základní údržbu, zlepšení technických parametrů, nebo montáž dekorativních a zastiňovacích doplňků, pak nás tačí kontaktovat.

śtítek s označením typu okna

Střešní okna a doplňky VELUX jsou navrženy tak, aby vydržely mnoho let. S výrobou střešních oken má Velux více než šedesátileté zkušenosti, přesto dochází čas od času k jejich opotřebení anebo poškození. Z tohoto důvodu nabízí výrobkům širokou škálu náhradních dílů. Dokáže dodat náhradní díl i k výrobkům, které se již několik let nevyrábějí. My Vám ho odborně vyměníme.

PORADENSTVÍ ZDARMA
Tel.: 604 320 813

E-mail:
info@suche-stavby.cz

» Zavoláme Vám «

Momentálně realizujeme
Aktuality
Jsi zkušený, loajální... neváhej a přidej se!
Chtěli by jste vidět naše řemeslníky při práci. Nevíte jak probíhá montáž. Přijďte se podívat přímo na stavbu.